Хроніка школьнага жыцця!
•Онлайн-видеоконференция с УО "Витебский государственный колледж лёгкой промышленности и технологий" ... Читать далее...

изображение 2023 09 16 100034360

•Расклад вучэбных заняткаў для 1, 2, 4 класаў на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

І клас

ІІ клас

ІV клас

панядзелак

1

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

2

беларуская .літаратура 

руская мова

беларуская літаратура

3

беларуская мова

матэматыка

беларуская мова

4

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва.

5

аўторак

1

беларуская  мова

беларуская літаратура

Руская літаратура

2

матэматыка

матэм.

Матэм.

3

фіз.культ.і здароўе

Фізіч.культ. і здароўе

фіз.культ.і здароўе

4

Чалавек і свет

АБЖ 

Англ.мова

5

Беларуская мова

руск.мова

6

АБЖ

серада







1

беларуская літаратура

руская мова

чал.і свет.

2

матэм.

матэм.

Матэм.

3

Руск.мова

Руск.літ.

англ.мова

4

руск.мова

5

руск.літ



чацвер

1

музыка

музыка

музыка

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

3

беларуская мова

беларуская мова

Руская мова

4

ГЗС

ГЗС

ГЗС

5

Бел.літ.

Бел.літ

6

грамадска карысная праца

пятніца

1

Бел.літ.

руская літаратурп

Анг.мова

2

фізіч.культ.і зд.

фіз.культ.і зд.

фізіч.культ.і зд.

3

матэм.

руск.мова

Матэм

4

выяўленч. мастацтва

чалавек і свет

Бел.мова

5

•Расклад вучэбных заняткаў для 5-11 класаў на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзелак

0

                                

1

бел.літ.

мастацтва

фіз.культ. і зд.

мастацтва

фізіка

біялогія

геаграфія

2

матэм

біялогія

фізіка

бел.мова

матэм.

англ./ням.мова

біялогія

3

фіз.культ. і зд.

Бел.літ.

матэм.

фізіка

грамадазн.

хімія

англ./ням.мова

4

англ.мова

Бел.мова

мастацтва

матэм

англ./ням.мова

фіз.культ. і зд.

фізіка(п.)/бел.м.(п.)

5

бел.мова

фіз.культ.і зд.

англ.м.

біялогія

ГКП

грамадазн.

матэм (п/б)

6

АБЖ

матэм

сусв.гісторыя

бел.літ.

біялогія

матэм.(п)

фіз.культ.і зд.

7

     

матэм.(п.)

аўторак

0

    

1

руск.літ.

руск.літ.

біялогія

матэм.

Гістор.Бел.

бел.мова

інфарматыка

2

руск.мова

руск.мова

матэм.

Гістор.Бел.

бел.літ

фізіка (п.)

бел.мова (п./б.)

3

матэм.

англ.мова

прац.нав.

руск.мова

бел.мова

сус.гістор.

астраномія

4

бел.мова

матэм.

прац.нав.

прац.нав

фіз.культ. і зд.

фізіка (п.)

англ./ням.мова

5

ГЗС

гістор.Бел.

бел.літ

англ./ням.м

матэм.

матэм.(п.)

бел.літ

6

мастацтва

ГЗС

бел.мова

руск.літ.

анг./ням.мова

Гістор.Бел.

матэм.(п/б)

7

ГКП

грамадазн.(п/б)

серада

0

                         

ГКП

1

бел.літ.

інфарматыка

руск.літ.

анг./ням.мова

матэм. 

фіз.культ. і зд.

хімія

2

бел.мова

матэм.

руск.мова

хімія

руск.літ.

англ./н.мова

матэм (п/б)

3

матэм.

бел.мова

фізіка

бел.мова

хімія

чарчэнне

Фіз.культ. і зд.

4

ГКП

англ.мова

ГЗС

матэм.

інфармат

бел.мова

руск.мова

5

англ.мова

бел.літ.

матэм.

фіз.культ. і зд.

ГКП

матэм.

руск.літ.

6

англ.мова

біялогія

руск.мова

бел.літ.

матэм (п)

7

                                  

біялогія

                 

чацвер

0

1

фіз.культ. і зд.

руск.літ.

матэм.

геаграфія

хімія

інфарматыка

сусвет.гістор.

2

руск.мова

руск.мова

бел.літ.

матэм.

фізіка

матэм.(п.)

хімія

3

чал. і свет

ГКП

хімія

сусв.гістор.

руск.мова

ГКП

матэм.(п/б)

4

матэм.

геаграфія

бел.мова.

інфарматыка

прац.нав.

руск.літ.

біялогія

5

сус.гістор.

Фіз. культ і зд.

інфармат.

хімія

матэм.

руск.мова

ГКП

6

матэм.

біялогія

руск.літ.

сус.гістор

хімія

бел.мова (п.)/фізіка (п.)

7

сусв.гістор.

біялогія

фізіка (п/б)

пятніца

0

                           

           

1

руск.літ

бел.мова

геаграфія

фіз.культ.і зд.

бел.літ.

фізіка (п.)

Гістор.Бел.

2

руск.мова

матэм.

руск.мова

геаграфія

англ./н.мова

фізіка (п.)

руск.мова

3

англ.мова

руск.мова

фіз.культ.і зд.

матэм.

бел.мова

геаграфія

грамад.(п)/матэм.(п.)

4

прац.нав.

прац.нав.

матэм.

руск.мова

фіз.культ і зд.

матэм.(п.)

бел.літ.

5

сус.гістор

прац.нав.

анг.мова

анг./ням.мова

матэм.

руск.літ

фізіка (п/б)

6

матэм.

англ.мова

Гістор.Бел.

фізіка

геаграфія

ГЗС

7

                       

ГКП

субота

1

ГКП

2

                                           

•Расклад гадзін АВР на ІІ паўгоддзе 2023/2024 н.г.

1 клас

2 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзел.

0

“Спадчына” (1-4 кл.)

МКГ 0,5

МКГ 0,5

Клуб “Грамадзянін” (9-11 кл.)

5

АВР

АВР

АВР

7

                          “Спадчына” (1-5 кл.)

КЮВП (7-9 кл.)

АВР

аўторак

0

ПТМ (1-4 кл.)

АВР

АВР 

                АВР                    

      АВР

АВР

5

6

7

Музеязнаўства(9-10 кл.)

серада

0

Піянербол (1-6 кл.)

                                                                АВР              АВР

5

АВР0,5

АВР0,5

6

                    МКГ 0,5

  АВР 0,5

7

АФП (5-6 кл.)

                  АВР

Клуб рэдактараў(10,11)

чацвер

0

Клуб “Дом” (1-5 кл.)

Клуб “Грамадзянін”(9-11 кл.)

5

6

7

МКГ 0,5

АВР

пятніца

0

Піянербол (1-6 кл.)

ШЮАА

4

6

                    АВР 0,5

7

ПТМ (1-4 кл.)

АВР 0,5

МКГ 0,5

Музеязнаўства(9-10 кл.)

субота

1

АВР

          АФП (7-8кл.)

2

Агульнашкольныя мерапрыемствы

3

                      ТРД (5-8 кл.)/ЮФ (5-8,11 кл.)

4

                    ТРД (5-8 кл.)/ЮФ (5-8,11 кл.)

•Расклад факультатыўных заняткаў на ІІ паўгоддзе 2023/2024 н.г.

Назва факультатыўных заняткаў

Клас 

Дзень тыдня

Урок 

Час правядзення 

Настаўнік 

1.

Школа юных абаронцаў Айчыны (АВР)

8

пятніца

0

8.05-8.50

Кміта П.П.

2.

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму 

5

субота

1

8.45-9.30

Кузняцова С.І.

3.

Алгебра вучыць разважаць

9

пятніца

7

15.05-15.50

Кулінак Я.В.

4.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

6

серада

6

14.05-14.50

Міхайлоўскі А.П.

5.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

7

пятніца

7

15.05.-15.50

Міхайлоўскі А.П

6.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

чацверг

0

8.05-8.50

Міхайлоўскі А.П

7.

Вытокі роднай мовы

1

серада

4

11.50-12.25

Куцык Л.І.

8.

Вытокі роднай мовы

2

серада

4

12.05-12.50

Славінская Т.І.

9.

Вытокі роднай мовы

4

пятніца

5

13.05-13.50

Падгол Ж.С.

10.

Практыкум па беларускай мове

11

субота

2

9.35-10.20

Кузняцова С.І.

11.

Складаны сказ без складанасці

9

субота

2

9.35-10.20

Баранчук В.Р.

12.

Практыкум па арфаграфіі

10

пятніца

6

14.05-14.50

Папёл С.П.

13.

Гісторыя Вялікай Айчыннай вайн. (у кантэксце Др.сусв.в.)

9

субота

1

8.45-9.30

Сулімава М.А.

14.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

субота 

3

10.25-11.10

Толкач Н.І.

15.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (2г.)

10

субота

1-2

8.45-10.20

Камінская Н.В.

16.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі (2г.)

11

субота

3-4

10.25-12.00

Камінская Н.В.

17.

Гадзіна здароўя і спорту

1,2,4

чацверг

4

12.05-12.50

Падгол Ж.С.

18.

Гадзіна здароўя і спорту

5

аўторак

5

13.05-13.50

Міхайлоўскі А.П.

19.

Гадзіна здароўя і спорту

6

аўторак

6

14.05-14.50

Міхайлоўскі А.П.

20.

Гадзіна здароўя і спорту

7

серада

3

12.00-12.45

Міхайлоўскі А.П.

21.

Гадзіна здароўя і спорту

8

субота

2

9.35-10.20

Банькоўскі У.М.

22.

Гадзіна здароўя і спорту

9

субота

4

11.15-12.00

Банькоўскі У.М.

23.

Гадзіна здароўя і спорту

10

субота

3

10.25-11.10

Банькоўскі У.М.

24.

Гадзіна здароўя і спорту

11

пятніца

6

14.05-14.50

Банькоўскі У.М.

•Графік работы аб’яднанняў па  інтарэсах (гурткі, секцыі)
Дзяржаўнай установы адукацыі “Празароцкая сярэдняя школа Глыбоцкага раёна імя І.Ц.Буйніцкага” 
2023/2024 н.г.  ІІ паўгоддзе

Дзень тыдня

Назва 

Час работы 

Колькасць дзяцей

Кіраўнік 

Месца правядзення

Панядзелак 




Аб’яднанне па інтарэсах

 “Спадчына” (1-4 класы)


8.00-9.00

( час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50 -9.00)



        11





Кузняцова

Святлана Іванаўна



Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах

 “Спадчына” (1-4 класы)

14.50-15.50

( час заняткаў

14.50-15.35

перапынак

15.35-15.50)



11

      

Кузняцова

Святлана Іванаўна

Актавая зала




Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў 

“Грамадзянін”

(9-11 клас)

8.00-9.00

(час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50- 9.00)


24


Сулімава Марыя Адольфаўна


Кабінет гісторыі



Клуб юных выратавальнікаў

 і пажарных

(7-9 класы)

14.50-15.50

( час заняткаў

14.50-15.35

перапынак

15.35-15.50)


16


Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Спартыўная зала

Аўторак











Аб’яднаннепа інтарэсах

“Пачатковаетэхнічнае мадэляванне”

(1-4 класы)

8.00-9.00

( час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50 -9.00)


11


Славінская Таццяна Іванаўна



Кабінет 2 класа



Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства” (9-10 класы)



14.50-15.50

( час заняткаў

14.50-15.35

перапынак

15.35-15.50)



16



Кузняцова

Святлана Іванаўна



Актавая зала

Серада 

Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол” (1-5 класы)


8.00-9.00

( час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50 -9.00)


14


Міхайлоўскі АляксандрПятровіч

Спартыўная зала

Чацвер 





Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў “Грамадзянін”

(9-11 класы)

8.00-9.00

(час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50- 9.00)

       

24


Сулімава Марыя Адольфаўна

Кабінет гісторыі


Аб’яднанне па інтарэсах

Школьна-сямейны клуб  “Дом”

(1-5 класы)






8.00-9.00

(час заняткаў

 8.05-8.50

перапынак

8.50- 9.00)


14


Падгол Жанна Савельеўна




Кабінет 4класа 








Пятніца


Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол” (1-5 класы)






8.00-9.00

(час заняткаў

 8.05-8.50

перапынак

8.50- 9.00)



14





Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч





Спартыўная   зала




Аб’яднанне па інтарэсах  “Клуб рэдактараў” (9-11 класы)


8.00-9.00

(час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50- 9.00)


24


Таўкач Наталля Іванаўна

Кабінет рускай мовы 





Аб’яднанне па інтарэсах

“Пачатковае тэхнічнае мадэляванне”

(1-4 класы)


8.00-9.00

(час заняткаў

8.05-8.50

перапынак

8.50-9.00)


11


Славінская Таццяна Іванаўна



Кабінет 4 класа







Аб’яднанне па інтарэсах “Музеязнаўства” (9-10 класы)




14.50-15.50

( час заняткаў

14.50-15.35

перапынак

15.35-15.50)




16




Кузняцова

Святлана Іванаўна




Актавая  зала






Субота 


Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя фалькларысты” 

(дзяўчынкі 5-8, 11 класы)


10.25-11.25

(час заняткаў

10.25-11.10

перапынак

11.10-11.25

час заняткаў

11.15-12.00

перапынак 

12.00-12.15)




10



Кузняцова

Святлана Іванаўна




Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Тэхналогія  разьбы па дрэве”

(хлопчыкі 5-8 класы)





10.25-11.25

(час заняткаў

10.25-11.10

перапынак

11.10-11.25

час заняткаў

11.15-12.00

перапынак 

12.00-12.15)


8


Кміта Пётр Пятровіч


Тэхнічная майстэрня