Хроніка школьнага жыцця!
•Информация об организации образовательного процесса в 2022/2023 учебном году ... Читать далее...

Інфармацыя аб настаўніках

Прадмет

Настаўнік

Адукацыя

Катэгорыя

Класы

   

Беларуская

мова і

літаратура

Папёл Святлана Пятроўна

Вышэйшая

Вышэйшая

5,6,10 (п),11(п)

 

Баранчук Валянціна Раманаўна

Вышэйшая

І

7,8,10(б),11(б)

 

Кузняцова Святлана Іванаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

9

 

Руская мова і літаратура

Толкач Наталля Іванаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

5,9,10

 

Юркевіч Наталля Баляславаўна

Вышэйшая

І

6,7,11

 

Замежная (англійская,

нямецкая) мова

Савіч Ігар Валер’евіч

Сярэдняя спецыяльная

б/к

3-11

 

Гераніна Наталля Максімаўна

вышэйшая

вышэйшая

8-11

 

Матэматыка

Кулінак Яўгенія Вільгельмаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

7,10(б),

11(б)

 
 

Кухта Ігар Мікалаевіч

Вышэйшая

І

10(п), 11(п)

 

Яфрэмава Наталля Андрэеўна

Вышэйшая

II

5,6,8,9

 

Інфарматыка

Яфрэмава Наталля Андрэеўна

Вышэйшая

II

6-11

 

Гісторыя

Сулімава Марыя Адольфаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

5-9,10(п),

11(п)

 

Грамадазнаўства

Сулімава Марыя Адольфаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

9-11

 

Геаграфія

Васільеў Уладзіслаў Аляксандравіч

Вышэйшая

б/к

6-11

 

Біялогія

Хімія

Глінская Алеся Аляксандраўна

Вышэйшая

II

6-11

7-11

 

Фізіка

Кухта Ігар Мікалаевіч

Вышэйшая

І

7-9,10(п), 11(п)

 

Кулінак Яўгенія Вільгельмаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

10(б),11

(б)

   

Працоўнае

навучанне

Славінская Таццяна Іванаўна

Сярэдняя спецыяльная

Вышэйшая

5-7,9

 

Кміта Пётр Пятровіч

Вышэйшая

Вышэйшая

5-9

 

Музыка

Падгол Жанна Савельеўна

Вышэйшая

Вышэйшая

1-4

 

Фізічная культура і здароўе

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Сярэдняя

спецыяльнае

Вышэйшая

3-7

 

Банькоўскі Уладзімір Міхайлавіч

Вышэйшая

Вышэйшая

8-11

 

Падгол Жанна Савельеўна

Вышэйшая

Вышэйшая

1-2

 

Настаўнік-дэфектолаг

Рымкевіч Алена Зыгмундаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

 
 
 

Настаўнікі пачатковых класаў

Куцык Людміла Іванаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

3

 

Майсяёнак Вольга Францаўна

Вышэйшая

Вышэйшая

1

 

Падгол Жанна Савельеўна

Вышэйшая

Вышэйшая

2

 

Славінская Таццяна Іванаўна

Сярэдняя спецыяльная

Вышэйшая

4