• header.gif

План

работы на асеннія канікулы

ДУА “Празароцкая ДС-СШ Глыбоцкага раёна імя І.Ц.Буйніцкага”

2020/2021 н.г.

Дата

Назва мерапрыемства

Час

Адказныя

02.11

панядзелак

1.Заняткі аб’яднання па інтарэсах  Клуб “Дом”.

2.Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Тэхналогія разьбы па дрэве”

3. АФП

4. Піянербол

12.30

10.00

10.00

10.00

Падгол Ж.С.

Кміта П.П.

Банькоўскі У.М.

Міхайлоўскі А.П.

03.11

аўторак

1. Падрыхтоўка да раённай алімпіяды 8-11 класы.
2. Падрыхтоўка да алімпіяд 3-8 класы.
3. Заняткі па інтарэсах “Клуб рэдактараў”
4. Клуб “Грамадзянін”
5. Заняткі па інтарэсах “Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне”
6. Заняткі па інтарэсах Музеязнаўства”
7.Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юныя фалькларысты”.
Абрад “Дзяды”

10.00

10.00


10.00

10.00

10.00

10.00

11.30

Настаўнікі-прадметнікі

Настаўнікі-прадметнікі


Толкач Н.І.

Сулімава М.А

Славінская Т.І.

Кузняцова С.І.

Кузняцова С.І.

04.11

серада

1. Падрыхтоўка да раённай алімпіяды 8-11 класы.
2. Падрыхтоўка да алімпіяд 3-8 класы.
3. Работа кабінетаў. Агляд вучэбна-прадметных кабінетаў.

4. Працоўны дэсант. Добраўпарадкаванне помніка загінуўшым салдатам у в. Зябкі
5.Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Спадчына”.

10.00

10.00


10.00

11.00


11.00

Настаўнікі-прадметнікі

Настаўнікі-прадметнікі


Вашыла Л.А., загадчыкі кабінетаў


Падгол Ж.С., Папёл С.П.


Кузняцова С.І.

05.11

чацвер

1. Падрыхтоўка да раённай алімпіяды 8-11 класы.
2. Падрыхтоўка да алімпіяд 3-8 класы.
3. Нарада пры дырэктары
4. Збор пластыкавых бутэлек

10.00


10.00

10.30

Настаўнікі-прадметнікі


Настаўнікі-прадметнікі

Вашыла Л.А.

06.11

пятніца

$11.      Збор пластыкавых бутэлек

$12.      “Тэхналогія разьбы па дрэве”

$13.      Піянербол

$14.      Заняткі аб’яднання па інтарэсах

Клуб “Грамадзянін”

10.00

10.00

10.00

Кміта П.П.

Міхайлоўскі А.П.

Сулімава М.А.

                     Расклад званкоў вучэбных заняткаў 2-11 класаў

Расклад званкоў

1 класа

Расклад званкоў факультатыўных заняткаў

2-11 класаў

№ п/п

Панядзелак-пятніца

Субота

Панядзелак-пятніца

Аўторак

Чацвер

Пятніца

5кл.

9 кл

6 кл.

8 кл.

9 кл.

2 кл.

8 кл.

1

9.00-9.45

9.00-9.45

9.00-9.35

             

2

10.00-10.45

9.50-10.35

9.55-10.30

             

3

11.00-11.45

10.40-11.25

10.50-11.25

             

4

12.00-12.45

11.30-12.15

11.45-12.20

             

5

13.00-13.45

 

12.40-13.15

         

13.05-13.50

 

6

14.00-14.45

   

14.05-14.50

 

14.05-14.50

     

14.05-14.50

7

15.00-15.45

     

15.05-15.50

 

15.05-15.50

15.05-15.50

   

Расклад вучэбных заняткаў для 1-4 класаў на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

   

І клас

ІІ клас

ІІІ клас

ІV клас

панядзелак

1

працоўнае  навучанне

працоўнае  навучанне

музыка

музыка

2

беларуская   літаратура

руская  мова

матэматыка

беларуская   літаратура

3

беларуская    мова

матэматыка

беларуская  мова

беларуская  мова

4

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

чалавек і свет

5

       

аўторак

1

чалавек і свет  

руск.ая  літаратура

грамадска карысная праца

асновы бяспекі жыццядз.

2

беларуская мова 

беларуская . мова

англійская мова

руская мова

3

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

4

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

руск.ая  мова

руская  літаратура

5

   

фіз. культ.і здароўе

фіз. .культ.і здароўе

6

       

серада

1

гадз. здароўя і спорту

гадз. здароўя і спорту

руская   літаратура

беларуская   мова

2

руская  мова                    

руская мова

руская  мова

матэматыка

3

матэматыка

матэматыка

англійская мова

руская  мова

4

беларуская .літаратура

беларуская   літаратура

матэматыка

англійская мова

5

   

гадз. здароўя і спорту

гадз. здароўя і спорту

чацвер

1

музыка

музыка

чалавек і свет

руская .літаратура

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

беларуская  мова

3

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

руская  літаратура

матэматыка

4

беларуская .літаратура

беларуская мова

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

5

 

руская .літаратура

беларуск.ая  мова

англійская мова

6

   

асновы бяспекі жыццядзейн.

грамадска карысная праца

пятніца

1

беларуская  мова

беларуская   літаратура

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

2

матэматыка

беларуская  мова

беларуская  мова

беларуская  літаратура

3

выяўленчае мастацтва

асновы бяспекі жыццядз.

беларуск.ая   літаратура

англійская мова

4

 

чалавек і свет

англійская мова

матэматыка

5

   

працоўнае  навучанне

працоўнае  навучанне

 Расклад вучэбных заняткаў для 5-11 класаў на І паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

   

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзелак

1

фіз.культ.і зд.

бел. мова

мастацтва

руск.  літ.

геаграф.

біялог.

фізіка(п)/ бел. м.(п)

2

матэм.

с. гіст. 

фіз.культ.і зд.

руск. мова

біялог.

бел. літ.

матэм.(п/б)

3

бел. мова

фіз.культ.і зд.

матэм.

біялог.

матэм.

фізіка (п/б)

геаграф.

4

бел. літ.

матэм.

хімія

матэм.

с. гіст.

матэм.(п/б)

фіз.культ.і  зд.

5

мастацтва

інфарм.

бел.  мова

фіз.культ.і зд.

фізіка

бел. мова.(п)

біялог.

6

чал. і свет

бел. літ.

біялог.

геаграф.

фіз.культ.і зд

с. гіст.

інфарм.

7

         

фіз.культ.і зд.

 

аўторак

1

англ. мова

матэм.

бел. літ.

с. гіст.

ням.мова

руск. літ.

матэм.(п)

2

матэм.

біялог.

фізіка

англ.м./ням.м.

бел. літ.

чарчэнне

руск. літ.

3

с. гіст.

англ.мова

бел.мова  

хімія

матэм.

матэм.(п/б)

руск. мова

4

руск.. мова

прац. нав

матэм.

матэм.

бел.мова  

хімія

гіст.Б.(п/б)

5

прац. нав..(дз.)

прац. нав.

англ.м./ням.м.

бел. мова   

хімія

руск.. мова.

матэм.(п/б)

6

 

руск. мова

грам. кар. праца

бел. літ.

гіст. Бел.  

англ.м./ням.м.

хімія

7

         

грам. кар. праца

англ..м./ням.м.

серада

1

матэм.

бел.  літ.

руск.  мова

англ.м./ням.м. 

фізіка.

геаграф.

бел. літ.

2

бел. літ.

бел  мова

матэм.

фіз.культ.і зд.

руск. літ.

англ..м./ням.м.

фізіка(п/б)

3

гадз.зд. і спорту

матэм.

руск. літ.

матэм.

ням м.

фізіка(п/б)

бел. мова (п/б)

4

руск.  мова

мастацтва 

гадз.зд. і спорту

бел.. мова

бел. мова

інфарм.

матэм.(п/б)

5

бел. мова

англ.мова

с. гіст.

бел  літ.

матэм.

матэм.(п/б)  

гр.кар.праца

6

гр.кар..праца

гадз.зд. і спорту

геаграф.

фізіка

мастацтва

бел.мова (п/б)

анг.м./ням.м.

7

   

англ.м./ням.м.

геаграф.

гр. кар. праца

   

чацвер

1

прац. нав..(хл.)

руск. мова

англ.м./ням.м.

інфармат.

руск. мова

фізіка(п)

с. гіст.

2

англ. м.

матэм.

руск.  мова

прац. нав.

хімія

гіст.Б.(п/б)

фізіка (п/б)

3

руск. мова

гіст. Бел.

матэм.

хімія

прац. нав.

матэм.(п/б)

анг.м./ням.м.

4

матэм.

англ.мова 

прац. нав.

матэм.

геаграф.

матэм.(п)/гіст.Б.(п)

хімія

5

асн. бясп. жыццядз.

руск. літ.

прац. нав.

мастацтва

ням. .мова

грамад.

матэм. (п/б)

6

руск.  літ.

 

фізіка

англ.м./ням.м.

фізіка

хімія

грамадазн.

7

         

анг.м./ ням.м.

 

пятніца

1

бел. мова

фіз.культ.і зд.          

руск.  літ.

руск. мова

інфарм.

матэм.(п)/ гіст.Б.(п)

біялог

2

англ. м.

матэм.

гіст. Бел.

фізіка

руск. мова

бел.літ.

фіз.культ.і зд.

3

с. гіст.

руск.. мова

матэм.

біялог. 

матэм.

фіз.культ.і зд.

бел.м(п)/ матэм.(п)

4

фіз.культ.і зд.

руск.   літ. 

інфарм.

матэм.

руск. літ.

біялог.

гіст Б.(п)/ фізіка(п)

5

матэм.

гр.кар..праца

біялог.

гіст. Бел.

фіз.культ.і зд.

фізіка(п)/ бел. м.(п)

руск. літ.

6

руск. літ.

бел. мова 

фіз.культ.і зд.

 

грамадазн.                        

гр.кар.праца

астран.

7

 

геаграф.

   

гр.кар..праца

   

 Расклад факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2020/2021 н.г.

 

№ п/п

2 клас

3 клас

5 клас

6 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Аўтор..

6

   

Ствар камп. гульн. на мове прагр.  Scratch

         

7

         

Абаг.фак. курс па вуч. прадм. ”Мат.“

   

Серада

0

             

Лексіка-грам. практыкум

чацвер

6

     

Асн.бясп. жыццядз.

       

7

       

Гэты няпр. просты сказ

Маё праф. будучае

   

Пятніца

0

 

Тв. дз. у асяр. праг. Scratch

           

5

Тв. дз. у асяр. праг. Scratch

             

6

       

Бел. землі ў скл.Рас.імп.: фарм. інд. грам. і нацыі

     

Субота

1

         

Гадз. зд. і спорту

 

Уводз. у агр. прафесіі

2

         

Вял. айч. вайна савецк. народа

 

Уводз. у агр. прафесіі

3

         

Рыхт. да вывуч. б.м. на пав. узр.

Уводз. у агр. праф./ Уводз. у пед. праф.

 

4

       

Гадз. зд. і спорту

 

Уводз. у агр. праф./ Уводз. у пед.. праф..

 

Расклад гадзін АВР на І паўгоддзе 2020/2021 н.г.

 

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзел.

0

Клуб “Дом” (1-4 кл.)

ІТНВ (5-8 кл.)

МКГ 0,5

 

Клуб “Грамадзянін” (9-11 кл.)

5

АВР 0,5

АВР

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

КЮВП (7-9 кл.)

 

аўторак

0

ПТМ (1-4 кл.)

АВР

АВР

АВР

МКГ/ АВР

АВР

5

 

МКГ 0,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 

МКГ 0,5

  МКГ 0,5

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

“Юныя фалькл.”(7-8 )

 

 

 

серада

0

Піянербол (1-4 кл.)

 

ІТНВ (7-10 кл.)

 

5

АВР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

“Спадчына” (1-4 кл.)

 

 

 

 

 

 

 

7

 

АФП (5-6 кл.)

 

 

 

АВР

чацвер

0

Клуб “Дом” (1-4 кл.)

АВР (5-6 кл.)

АВР

Клуб “Грамадзянін”(9-11 кл.)

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

“Спадчына”

 

 

 

 

 

 

 

7

 

АВР 0,5

АВР 0,5

 

 

 

 

 

пятніца

0

Піянербол (1-4)

МКГ(0,5)

 

“Клуб рэдактараў”(9-11 кл.)

4

МКГ 0,5

 

 

 

 

 

6

 

 

АВР 0,5

 

 

 

7

ПТМ (1-4 кл.)

 

 

АФП (7-8 кл.)

 

АВР

субота

1

 

 

 

 

 

МКГ(0,5)

 

 

Музеязнаўства

2

 

 

 

 

Тэхн. разьбы па дрэве

Музеязнаўства (7-9кл.)

 

 

3

 

 

 

 

Тэхн. разьбы па дрэве

“Клуб рэдактараў”7-8

 

 

 

4

 

 

 

 

 “Юныя фальклар.”

 

 

АВР

 

 


 

 Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах (гурткі, секцыі)

ДУА “Празароцкая ДС-СШ Глыбоцкага раёна імя І.Ц.Буйніцкага”

2020-2021 н.г. І паўгоддзе

Дзень тыдня

Назва

Час работы

Колькасць дзяцей

Кіраўнік

Месца правядзення

панядзелак

Аб’яднанне па інтарэсах

Школьна-сямейны клуб “Дом”

(1-4 класы)

8.05.-9.05

( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Падгол Жанна Савельеўна

Кабінет 4 класа

 

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў

“Грамадзянін” (9-11 клас)

8.00-9.00 ( 8.00-8.45)

Перапынак( 8.45- 9.00)

22

Сулімава Марыя Адольфаўна

Кабінет гісторыі

№ 5

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб юных выратавальнікаў і пажарных(7-9 класы)

15.00-15.45 ( час заняткаў 15.00-15.45)

Перапынак (15.45-16.00)

10

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Кабінет №7

Аўторак

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя фалькларысты” (7-8 класы)

15.00 -16.00( час заняткаў15.00-15.45)

Перапынак (15.45 -16.00)

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах

“Пачатковае тэхнічнае мадэляванне” (1-4 класы)

8.00-9.00

8.00-8.45(перапынак 8.45-9.00)

15

Славінская Таццяна Іванаўна

Кабінет 3 класа

Cерада

         

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спадчына”(1-4 класы)

14.00-15.00(час заняткаў14.00-14.45)

Перапынак (14.45-15.00)

15

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет 4 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол”” (1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Спартыўная зала

Чацвер

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў “Грамадзянін”(9-11 класы)

8.00-9.00 Час заняткаў 8.00-8.45

Перапынак (8.45- 9.00)

       23

Сулімава Марыя Адольфальна

Кабінет гісторыі

№ 5

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спадчына” (1-4 класы)

14.00-15.00 (час заняткаў 14.00-14.45)

Перапынак (14.45-15.00)

15

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет 2 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Школьна-сямейны клуб   “Дом”(1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Падгол Жанна Савельеўна

Кабінет 4 класа

Пятніца

Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол”” (1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Спартыўная зала

 

Аб’яднанне па інтарэсах.

“Клуб рэдактараў” (9-11 кл.)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

22

Толкач Наталля Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах

“Пачатковае тэхнічнае мадэляванне” (1-4 класы)

15.00-15.45 ( час заняткаў 15.00-15.45)

Перапынак (15.45-16.0 0)

15

Славінская Таццяна Іванаўна

Кабінет 4 класа

Субота

Аб’яднанне па інтарэсах.

“Клуб рэдактараў” (7-8 кл.)

10.40-11.40 ( час заняткаў 10.40-11.25)

(перапынак 11.25-11.40)

10

Толкач Наталля Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах. Клуб

“Тэхналогія   разьбы па драўніне” (хлопчыкі 5-6 класы)

9.50-10.50 (час заняткаў9.50-10.35,

Перапынак (10.35-10.50)

6

Кміта Пётр Пятровіч

Тэхнічная майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах.

Музеязнаўства (10-11 клас)

9.00-10.00 ( час заняткаў 9.00-9.45)

Перапынак 9.45-10.00

12

Кузняцова Святлана Іванаўна

Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Тэхналогія   разьбы па драўніне” (хлопчыкі 5-6 класы)

10.40-11.40 ( час заняткаў10.40-11.25)

(перапынак 11.25-11.40

6

Кміта Пётр Пятровіч

Тэхнічная майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах

Музеязаўства ( 7-8 кл.)

9.50-10.50 (час заняткаў9.50-10.35,

Перапынак10.35-10.50

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет № 8

Аб’яднанне па інтарэсах“Юныя фалькларысты”( 5-6 класы)

11.30-12.30( час заняткаў 11.30-12.15

Перапынак 12.15-12.30)

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет №8