Хроніка школьнага жыцця!
Дыялогавая пляцоўка "Аб духоўным, маральным і прававым аспектах: дыялог пакаленняў" ... Читать далее...

План работы на вясновыя канікулы

ДУА “Празароцкая ДС-СШ Глыбоцкага раёна імя І.Ц.Буйніцкага” 2020/2021 н.г.

Дата

Назва мерапрыемства

Час

Адказныя

29.03

панядзелак

1.Падрыхтоўка да абласной алімпіяды.

1.      Гульні на свежым паветры. (9 клас)

2.      Клуб “Грамадзянін”.

3.      Літаратурнае прадстаўленне “Кніжнае царства- прымудрая дзяржава” (1-4 класы).

4.      Падрыхтоўка да цэнтралізаванага тэсціравання

(10-11 клас)

10.00

13.00

10.00

11.00

11.00

Сулімава М.А.

Кухта І.Н.,

Кузняцова С.І.,

Гераніна Н.М.

Папёл С.П.

Сулімава М.А.

Куцык Л.І.,

Майсяёнак В.Ф.

Настаўнікі-прадметнікі

30.03

аўторак

 1.Падрыхтоўка да абласной алімпіяды.

2.Сустрэча з кнігай “Чытаем разам.” Наведванне сельскай бібліятэкі. Прафесія бібліятэкар. 5,7-8 класы

3.Клуб “Дом”.

4. Аперацыя “Абеліск”(10-11 класы)

10.00

11.00

13.00

10.00

Сулімава М.А.

Кухта І.Н.,

Кузняцова С.І.,

Гераніна Н.М.

Глінская А.А.

Яфрэмава Н.А.

Падгол Ж.С.

Юркевіч Н.Б.

31.03

серада

1. Падрыхтоўка да абласной алімпіяды.

2. Заняткі па інтарэсах “Тэхналогія разьбы па дрэве”.

3. “Спадчына”

4. Падрыхтоўка да цэнтралізаванага тэсціравання

(10-11   клас)

5.Падарожжа разам з кнігай. Марафон чытача.(6 клас)

10.00

10.00

10.00

11.00

12.00

Сулімава М.А.

Кухта І.Н.,

Кузняцова С.І.,

Гераніна Н.М.

Кміта П.П.

Кузняцова С.І.

Настаўнікі-прадметнікі

Сулімава М.А.

01.04

чацвер

1. Нарада пры дырэктары па выніках самакантроля за снежань і задачах на ІV чвэрць

2. Падрыхтоўка да абласной алімпіяды.

3.Заняткі па інтарэсах “Клуб рэдактараў”.

4.“Музеязнаўства”

9.00

12.00

12.00

12.00

Вашыла Л.А.

Сулімава М.А.

Кухта І.Н.,

Кузняцова С.І.,

Гераніна Н.М.

Толкач Н.І.

Кузняцова С.І.

02.04

пятніца

1. Педагагічны савет “Педагагічнае праектаванне як аснова кампетэнтнасна-арыентаванага навучання”.

2. Падрыхтоўка да абласной алімпіяды.

3.      Заняткі па інтарэсах “Пачатковае тэхнічнае мадэліраванне”

4.      Заняткі па інтарэсах “Юныя фалькларысты”.

5.      Выстава-агляд “Падарункі ад дзядзькі Ягоўдзіка”

9.00

13.00

13.00

13.00

15.00

Вашыла Л.А.

Сулімава М.А. ,

Кухта І.Н.,

Кузняцова С.І.,

Гераніна Н.М.

Славінская Т.І.

Кузняцова С.І.

Куцык Л.І.,

Майсяёнак В.Ф.

                     Расклад званкоў вучэбных заняткаў 2-11 класаў

Расклад званкоў

1 класа

Расклад званкоў факультатыўных заняткаў

2-11 класаў

№ п/п

Панядзелак-пятніца

Субота

Панядзелак-пятніца

Аўторак

Чацвер

Пятніца

5кл.

9 кл

6 кл.

8 кл.

9 кл.

2 кл.

8 кл.

1

9.00-9.45

9.00-9.45

9.00-9.35

2

10.00-10.45

9.50-10.35

9.55-10.30

3

11.00-11.45

10.40-11.25

10.50-11.25

4

12.00-12.45

11.30-12.15

11.45-12.20

5

13.00-13.45

12.40-13.15

13.05-13.50

6

14.00-14.45

14.05-14.50

14.05-14.50

14.05-14.50

7

15.00-15.45

15.05-15.50

15.05-15.50

15.05-15.50

Расклад вучэбных заняткаў для 1-4 класаў на IІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

   

І клас

ІІ клас

ІІІ клас

ІV клас

панядзелак

1

працоўнае  навучанне

працоўнае  навучанне

музыка

музыка

2

беларуская    мова

матэматыка

беларуская  мова

руская  мова

3

матэматыка

руская  мова

матэматыка

беларуская   літаратура

4

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

асновы бяспекі жыццядз.

5

       

аўторак

1

чалавек і свет  

беларуская . мова

грамадска карысная праца

чалавек і свет

2

матэматыка

матэматыка

руск.ая  мова

матэматыка

3

беларуская мова

руск.ая  літаратура

матэматыка

руская мова

4

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

англійская мова

руская  літаратура

5

   

фіз. культ.і здароўе

фіз. .культ.і здароўе

6

       

серада

1

гадз. здароўя і спорту

гадз. здароўя і спорту

руская  мова

беларуская   мова

2

руская  мова                    

руская мова

матэматыка

матэматыка

3

матэматыка

матэматыка

англійская мова

руская  мова

4

беларуская .літаратура

беларуская   літаратура

руская   літаратура

англійская мова

5

   

гадз. здароўя і спорту

гадз. здароўя і спорту

чацвер

1

музыка

музыка

матэматыка

руская .літаратура

2

матэматыка

матэматыка

руск.ая    літаратура

матэматыка

3

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

руская   мова

беларуская  мова

4

беларуская .літаратура

руская мова

фіз.культ.і здароўе

фіз.культ.і здароўе

5

 

руская .літаратура

асновы бяспекі жыццядзейн.

англійская мова

6

   

чалавек і свет

грамадска карысная праца

пятніца

1

беларуская   літаратура

чалавек і свет

выяўленчае мастацтва

выяўленчае мастацтва

2

беларуская      мова

беларуская  мова

беларуск.ая   літаратура

матэматыка

3

выяўленчае мастацтва

асновы бяспекі жыццядз.

беларуская  мова

англійская мова

4

 

беларуская   літаратура

англійская мова

беларуская  літаратура

5

   

працоўнае  навучанне

працоўнае  навучанне

 Расклад вучэбных заняткаў для 5-11 класаў на IІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

   

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзелак

1

фіз.культ.і зд.

інфарм.

біялог.

руск.  літ.

геаграф.

с. гіст.

фізіка(п)/ бел. м.(п)

2

матэм.

с. гіст. 

фіз.культ.і зд.

матэм.

біялог.

бел. літ.

матэм.(п/б)

3

мастацтва

фіз.культ.і зд.

матэм.

біялог.

матэм.

матэм.(п/б)

геаграф.

4

бел.  мова

матэм.

бел.  мова

руск. мова

фізіка

біялог.

фіз.культ.і  зд.

5

бел.  літ.

бел. мова

хімія

фіз.культ.і зд.

с. гіст.

фізіка (п/б)

інфарм.

6

чал. і свет

бел. літ.

мастацтва

геаграф.

фіз.культ.і зд

бел. мова.(п)

біялог.

7

         

фіз.культ.і зд.

 

аўторак

1

англ. мова

матэм.

бел.  мова  

с. гіст.

ням.мова

руск. літ.

хімія

2

руск.. мова

біялог.

матэм.

англ.м./ням.м.

матэм.

чарчэнне

бел. літ.

3

с. гіст.

англ.мова

бел.  літ.

матэм.

бел. літ.

хімія

руск. мова

4

матэм.

прац. нав

фізіка

хімія

бел.мова  

матэм.(п/б)

гіст.Б.(п/б)

5

прац. нав..(дз.)

прац. нав.

англ.м./ням.м.

бел. мова   

хімія

руск.. мова.

гіст.Б.(п)/матэм.(п)

6

 

руск. мова

грам. кар. праца

бел. літ.

гіст. Бел.  

англ.м./ням.м.

матэм.(п/б)

7

         

грам. кар. праца

англ..м./ням.м.

серада

1

бел.  мова

бел.   мова

матэм.

англ.м./ням.м. 

фізіка.

геаграф.

бел. літ.

2

матэм.

бел.   літ.

руск.  мова

фіз.культ.і зд.

бел. літ.

англ..м./ням.м.

фізіка(п/б)

3

гадз.зд. і спорту

матэм.

руск. літ.

матэм.

прац. нав.

фізіка(п/б)

бел. мова (п/б)

4

руск.  мова

мастацтва 

гадз.зд. і спорту

бел.. мова

матэм.

інфарм.

матэм.(п/б)

5

бел.  літ.

англ.мова

с. гіст.

руск. літ.

ням м.

матэм.(п/б)  

гр.кар.праца

6

гр.кар..праца

гадз.зд. і спорту

геаграф.

фізіка

с. гіст.

бел.мова (п/б)

анг.м./ням.м.

7

   

англ.м./ням.м.

геаграф.

гр. кар. праца

   

чацвер

1

прац. нав..(хл.)

руск.  літ.

англ.м./ням.м.

інфармат.

руск.  літ.

фізіка(п)

грамадазн.

2

англ. м.

матэм.

руск.  мова

руск. мова 

хімія

гіст.Б.(п/б)

фізіка (п/б)

3

руск. мова

англ.мова 

матэм.

матэм.

руск. мова

матэм.(п)/гіст.Б.(п)

хімія

4

матэм.

гіст. Бел.

прац. нав.

хімія

матэм.

матэм.(п/б)

англ. м./ням.м.

5

асн. бясп. жыццядз.

руск.  мова

прац. нав.

мастацтва

ням. .мова

грамад.

матэм. (п/б)

6

руск.  літ.

 

фізіка  

англ.м./ням.м.

грамадазн.

хімія

с. гіст.

7

         

анг.м./ ням.м.

 

пятніца

1

руск. літ.

фіз.культ.і зд.          

бел.  літ.

прац. нав.

інфарм.

матэм.(п)/

біялог

2

англ. м.

матэм.

гіст. Бел.

фізіка

бел. мова.

руск. .літ.

фіз.культ.і зд.

3

с. гіст.

руск..  літ. 

матэм.

біялог. 

матэм

фіз.культ.і зд.

бел.м(п)/  фізіка(п)

4

фіз.культ.і зд.

руск.  мова

інфарм.

матэм.

руск. мова

біялог.

гіст Б.(п)/ матэм.(п)

5

матэм.

гр.кар..праца

біялог.

гіст. Бел.

фіз.культ.і зд.

фізіка(п)/ бел. м.(п)

руск. літ.

6

бел. мова

бел. мова 

фіз.культ.і зд.

 

біялог.

гр.кар.праца

астран.

7

 

геаграф.

   

гр.кар..праца

   

 Расклад факультатыўных заняткаў на ІI паўгоддзе 2020/2021 н.г.

 

№ п
п/п

2 клас

3 клас

5 клас

6 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Аўтор..

6

Ствар камп. гульн. на мове прагр.  Scratch

7

Абаг.фак. курс па вуч. прадм. ”Мат.“

Серада

0

Лексіка-грам. практыкум

чацвер

6

Асн.бясп. жыццядз.

7

Гэты няпр. просты сказ

Маё праф. будучае

Пятніца

0

Тв. дз. у асяр. праг. Scratch

5

Тв. дз. у асяр. праг. Scratch

6

Бел. землі ў скл.Рас.імп.: фарм. інд. грам. і нацыі

Субота

1

Гадз. зд. і спорту

Уводз. у агр. прафесіі

2

Вял. айч. вайна савецк. народа

Уводз. у агр. прафесіі

3

Рыхт. да вывуч. б.м. на пав. узр.

Уводз. у агр. праф./ Уводз. у пед. праф.

4

Гадз. зд. і спорту

Уводз. у агр. праф./ Уводз. у пед.. праф..

Расклад гадзін АВР на ІI паўгоддзе 2020/2021 н.г.

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

панядзел.

0

Клуб “Дом” (1-4 кл.)

ІТНВ (5-8 кл.)

МКГ 0,5

Клуб “Грамадзянін” (9-11 кл.)

5

АВР 0,5

АВР

7

КЮВП (7-9 кл.)

аўторак

0

ПТМ (1-4 кл.)

АВР

АВР

АВР

МКГ/ АВР

АВР

5

МКГ 0,5

 

 

 

 

6

МКГ 0,5

  МКГ 0,5

 

 

 

 

7

“Юныя фалькл.”(7-8 )

серада

0

Піянербол (1-4 кл.)

ІТНВ (7-10 кл.)

5

АВР

6

“Спадчына” (1-4 кл.)

7

АФП (5-6 кл.)

АВР

чацвер

0

Клуб “Дом” (1-4 кл.)

АВР (5-6 кл.)

АВР

Клуб “Грамадзянін”(9-11 кл.)

5

6

“Спадчына”

7

АВР 0,5

АВР 0,5

пятніца

0

Піянербол (1-4)

МКГ(0,5)

“Клуб рэдактараў”(9-11 кл.)

4

МКГ 0,5

6

АВР 0,5

7

ПТМ (1-4 кл.)

АФП (7-8 кл.)

АВР

субота

1

МКГ(0,5)

Музеязнаўства

2

Тэхн. разьбы па дрэве

Музеязнаўства (7-9кл.)

3

Тэхн. разьбы па дрэве

“Клуб рэдактараў”7-8

4

 “Юныя фальклар.”

АВР

 Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах (гурткі, секцыі)
ДУА “Празароцкая ДС-СШ Глыбоцкага раёна імя І.Ц.Буйніцкага”
2020-2021 н.г. ІI паўгоддзе

Дзень тыдня

Назва

Час работы

Колькасць дзяцей

Кіраўнік

Месца правядзення

панядзелак

Аб’яднанне па інтарэсах

Школьна-сямейны клуб “Дом”

(1-4 класы)

8.05.-9.05

( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Падгол Жанна Савельеўна

Кабінет 4 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў

“Грамадзянін” (9-11 клас)

8.00-9.00 ( 8.00-8.45)

Перапынак( 8.45- 9.00)

22

Сулімава Марыя Адольфаўна

Кабінет гісторыі

№ 5

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб юных выратавальнікаў і пажарных(7-9 класы)

15.00-15.45 ( час заняткаў 15.00-15.45)

Перапынак (15.45-16.00)

10

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Кабінет №7

Аўторак

Аб’яднанне па інтарэсах

“Юныя фалькларысты” (7-8 класы)

15.00 -16.00( час заняткаў15.00-15.45)

Перапынак (15.45 -16.00)

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах

“Пачатковае тэхнічнае мадэляванне” (1-4 класы)

8.00-9.00

8.00-8.45(перапынак 8.45-9.00)

15

Славінская Таццяна Іванаўна

Кабінет 3 класа

Cерада

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спадчына”(1-4 класы)

14.00-15.00(час заняткаў14.00-14.45)

Перапынак (14.45-15.00)

15

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет 4 класа

Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол”” (1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Спартыўная зала

Чацвер

Аб’яднанне па інтарэсах

Клуб старшакласнікаў “Грамадзянін”(9-11 класы)

8.00-9.00 Час заняткаў 8.00-8.45

Перапынак (8.45- 9.00)

       23

Сулімава Марыя Адольфальна

Кабінет гісторыі

№ 5

Аб’яднанне па інтарэсах

“Спадчына” (1-4 класы)

14.00-15.00 (час заняткаў 14.00-14.45)

Перапынак (14.45-15.00)

15

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет 2 класа

Аб’яднанне па інтарэсах

Школьна-сямейны клуб   “Дом”(1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Падгол Жанна Савельеўна

Кабінет 4 класа

Пятніца

Аб’яднанне па інтарэсах “Піянербол”” (1-4 класы)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

15

Міхайлоўскі Аляксандр Пятровіч

Спартыўная зала

Аб’яднанне па інтарэсах.

“Клуб рэдактараў” (9-11 кл.)

8.05.-9.05 ( час заняткаў 8.05-8.50)

Перапынак (8.50-9.05)

22

Толкач Наталля Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах

“Пачатковае тэхнічнае мадэляванне” (1-4 класы)

15.00-15.45 ( час заняткаў 15.00-15.45)

Перапынак (15.45-16.0 0)

15

Славінская Таццяна Іванаўна

Кабінет 4 класа

Субота

Аб’яднанне па інтарэсах.

“Клуб рэдактараў” (7-8 кл.)

10.40-11.40 ( час заняткаў 10.40-11.25)

(перапынак 11.25-11.40)

10

Толкач Наталля Іванаўна

Кабінет рускай мовы № 1

Аб’яднанне па інтарэсах. Клуб

“Тэхналогія   разьбы па драўніне” (хлопчыкі 5-6 класы)

9.50-10.50 (час заняткаў9.50-10.35,

Перапынак (10.35-10.50)

6

Кміта Пётр Пятровіч

Тэхнічная майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах.

Музеязнаўства (10-11 клас)

9.00-10.00 ( час заняткаў 9.00-9.45)

Перапынак 9.45-10.00

12

Кузняцова Святлана Іванаўна

Актавая зала

Аб’яднанне па інтарэсах

“Тэхналогія   разьбы па драўніне” (хлопчыкі 5-6 класы)

10.40-11.40 ( час заняткаў10.40-11.25)

(перапынак 11.25-11.40

6

Кміта Пётр Пятровіч

Тэхнічная майстэрня

Аб’яднанне па інтарэсах

Музеязаўства ( 7-8 кл.)

9.50-10.50 (час заняткаў9.50-10.35,

Перапынак10.35-10.50

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет № 8

Аб’яднанне па інтарэсах“Юныя фалькларысты”( 5-6 класы)

11.30-12.30( час заняткаў 11.30-12.15

Перапынак 12.15-12.30)

10

Кузняцова Святлана Іванаўна

Кабінет №8